300Pcs/Daug Sous Žiūrėk Izoliacija Daugkartinio naudojimo Vandens Kamuoliai Su Džiovinimo Krepšys Namų Virtuvėje maisto Gaminimo Įrankiai 20mm Naują Atvykimo

Prieinamumas:
Yra sandėlyje

Žymos: bžūp stendas, carcher, filmavimo kamera prop, gaudytojas, nematomas stick, gražus dreamcatcher, sulenkite stiklo, Pagauti, walkingpad, kolba plastiko.

    €16.29 €20.36
  • Drop laivyba: Parama
  • Modelio Numeris: Izoliacija Kamuolys
  • Funkcija: Eco-Friendly
  • Prekės Pavadinimas: AIHOME
  • Medžiaga: Plastikiniai

Kulka Taškų:

1、Šilumos Palaikymo: Padeda išvengti šilumos nuostolių-mažesni energijos nuostoliai gaminimo metu.saugus iki 225°C. Kepkite valandas be pridedant vandens.

2、Vandens Jutiklis: Ne daugiau viduryje nakties vandens lygio signalizacija.Šių sous žiūrėk rutuliukai leidžia jums virėjas vandens valandų valandas ant pabaigos be kada nors pakartotinai užpildyti.Dėl paviršiaus sąlyčio tarp vandens ir oro, vandens, sunkiai išgaruoja per kepimo procesą.

3、Kompaktiškas Ir Patikimas: Veikia kaip dangtį, sumažinti purslų grėsmę, bet leidžia lengvai prieiti prie visų formų ir dydžių turinį.Suderinama su Anova, Nomiku, Gourmia, Sansaire, PolyScience Sous Pateiktų duomenų Valdytojo ir kitų profesinių sous žiūrėk viryklės.

4、Lengva Naudoti: Palengvina džiovinimo procesą, po naudojimo ir patogiai laikyti.Jūs galite įdėti visus kamuoliukus ir pakabinti maišą kažkur.

Nuo 1 galonų bakas 5 galonų bakas, jūsų sous žiūrėk vandens kamuoliai bus padengti vandens iš kampo į kampą su 1 arba 2 sluoksniai, išlaikyti šilumą aplink savo maisto.

5、100% Aptarnavimo Garantija: Jei turite kokių nors nepasitenkinimo ar abejonių apie mūsų produktus, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba, kaip galima greičiau, mes suteikti jums geriausią aptarnavimą, užtikrinti savo 100% pasitenkinimo.

Aprašymas:

Tai rinkinys daugkartinio naudojimo kepimo sous žiūrėk vandens kamuolius.Vandens jutiklis siūlo patikimus rezultatus, padėti išlaikyti jūsų namuose saugu perspėja jus apie galimą vandens nuotėkį prieš jį sukelia didesnės žalos.Tai padeda išvengti brangaus remonto.Baterija su mažai energijos, jis gali veikti budėjimo režimu per 6 mėnesius.Jutiklio reikalauja šiek tiek pastangų įdiegti ir naudoti labai paprasta.

Parametras:

Medžiaga: PP.

Dydis: Apytiksl. 20mm skersmens.

Savybės:

Padeda išvengti šilumos nuostolių-Mažesni energijos nuostoliai gaminimo metu.saugus iki 225°C. Kepkite valandas be pridedant vandens

Ne daugiau viduryje nakties vandens lygio signalizacija-Tai sous žiūrėk rutuliukai leidžia jums virėjas vandens valandų valandas ant pabaigos be kada nors pakartotinai užpildyti.Dėl paviršiaus sąlyčio tarp vandens ir oro, vandens, sunkiai išgaruoja per kepimo procesą.

Ne daugiau dangteliais-Veikia kaip dangtį, sumažinti purslų grėsmę, bet leidžia lengvai prieiti prie visų formų ir dydžių turinį.Suderinama su Anova, Nomiku, Gourmia, Sansaire, PolyScience Sous Pateiktų duomenų Valdytojo ir kitų profesinių sous žiūrėk viryklės.

Supakuoti praktinių akių maišą-Palengvina džiovinimo procesą, po naudojimo ir patogiai laikyti.Jūs galite įdėti visus kamuoliukus ir pakabinti maišą kažkur.

Nuo 1 galonų bakas 5 galonų bakas, jūsų sous žiūrėk vandens kamuoliai bus padengti vandens iš kampo į kampą su 1 arba 2 sluoksniai, išlaikyti šilumą aplink savo maisto.

Sąrašas:

300*Izoliacija kamuolys

Patarimai:

Jeigu turite kokių nors nepasitenkinimo ar abejonių apie mūsų produktus, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba, kaip galima greičiau, mes suteikti jums geriausią aptarnavimą, užtikrinti savo 100% pasitenkinimo.

Parašykite savo atsiliepimą!

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Kokybė
Kaina

Panašūs produktai